Nazenin - Набір постільної білизни чотири сезони





Унікальний комплект Постільна білизна з утепленою під ковдрою
Наш каталог постели-https://textileursu.cv.ua/g83316714-postelnoe-bele
⠀
Переваги цього набору в тому що влітку стьоганим покривалом(Підковдра ) можна укриватися або навіть заправляти ліжко а взимку його можна застосовувати як утеплена підковдра, тобто заправляти в нього одіяло☺️
Також зарахунок якісної хлопкової тканини, комплект є надзвичайно приємним до тіла☺️
⠀
Розміри:
📎Простинь-240х260.,
📎Підковдра-Покривало-200/220 см.
📎Наволочка 50х70(2шт)
📎Склад - Хлопок 100%
📎Тканина - Ренфорс (Котон)
📎Виробник - “Nazenin home”
📎Країна виробник - Туреччина 🇹🇷
Выгоды покупки у нас
|
1
|
Мы официальный дистрибьютор в Украине. |
|
2
|
Самостоятельно выполняем логистику от производителя на наш склад. |
|
3
|
У нас доступные цены без наценки посредников. |
|
4
|
Скидки и оптовые цены на небольшие заказы. |
Оформить заказ на сайте или по телефону
Консультация менеджера и согласование всех нюансов
Оплата удобным способом
Доставка выбранным способом
Также вы можете ознакомиться с другими комплектом постельного белья из нашего ассортимента.
Кроме этого, у нас вы сможете найти постельное бельё разных видов.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nazenin |
| Страна производитель | Турция |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Ранфорс |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарочная упаковка | Да |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 240 см |
| Длина простыни | 260 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 200 см |
| Длина пододеяльника | 220 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Длина наволочки | 70 см |
| Ширина второй наволочки | 50 см |
| Длина второй наволочки | 70 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
- Цена: 2 880 ₴


